vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

Yhteystiedot

Henkilöstö

Johto ja hallinto

Palkanlaskentaan, laskutukseen ja reskontranhoitoon liittyvissä asioissa teitä palvelee toimistonhoitaja Mikael Oksanen. 
Tarjouspyynnöissä sekä hankintaan liittyvissä asioissa olkaa yhteydessä laskentapäällikkö Lasse Kujalaan.
Rekrytoinneissa ja muissa asioissa voitte olla yhteyksissä toimitusjohtaja Pasi Luoma-Halkolaan.
Taloudesta, hallinnosta ja IT-ratkaisuista vastaa Jukka Luoma-Halkola.
Jos ette ole varmoja oikeasta henkilöstä, olkaa yhteydessä toimistollemme 09 548 1115 tai sähköpostitse
rakennusvire@rakennusvire.fi

vire - pasi

Pasi Luoma-Halkola

Toimitusjohtaja, DI
0400 471 472
pasi.luoma-halkola@vire.fi

vire - lasse

Lasse Kujala

Laskentapäällikkö
050 376 6031
lasse.kujala@vire.fi

vire - jukka

Jukka Luoma-Halkola

Talous- ja kehityspäällikkö, DI
040 700 0550
jukka.luoma-halkola@vire.fi

vire - mikael

Mikael Oksanen

Toimistonhoitaja
0400 447 001
mikael.oksanen@vire.fi

Työmaaorganisaatio

Mikäli projektiorganisaatio on tiedossanne, tavoitelkaa suoraa projektiin liittyviä henkilöitä. Puusepänverstaaseen liittyvät kysymykset kannattaa ohjata Andrus Kirsimaalle.

vire - lauri

Lauri Luoma-Halkola

Vastaava työnjohtaja, DI
0400 557 100
lauri.luoma-halkola@vire.fi

vire - arttu

Arttu Puolakka

Vastaava työnjohtaja, RI
0400 272 779
arttu.puolakka@vire.fi

vire - esko

Esko Luoma-Halkola

Rakennustekninen asiantuntija, rkm
0400 447 100
esko.luoma-halkola@vire.fi

vire - andrus

Andrus Kirsimaa

Työnjohtaja, Puusepäntyöt
044 577 8415
andrus.kirsimaa@vire.fi

Mikko Keski-Nirva

Työnjohtaja
050 376 8801
mikko.keski-nirva@vire.fi

Anni Saari

Työnjohtoharjoittelija
040 610 1516
anni.saari@vire.fi

Toimitilat

Toimistomme

vire yhteystiedot

Varastomme

vire yhteystiedot

Puusepänverstas

Ajo Haravankujan kautta, josta pääset kääntymään verstaalle.

Laskutustiedot

Hyvä yhteistyökumppani, otamme laskunne vastaan ensisijaisesti verkkolaskuna.

Otattehan huomioon laskun lähetyksen yhteydessä, että laskussa tulee ilmetä seuraavat tiedot: lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä, myyjän yritystunnus sekä työmaanumero. Jokaisen työmaan lasku tulee lähettää omana laskunaan. Työmaanumero tulee olla laskussa ostajan viitteenä.