vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

vire yhteystiedot

Yhteystiedot

Henkilöstö

Johto ja hallinto

Tarjouspyynnöissä sekä hankintaan liittyvissä asioissa olkaa yhteydessä laskentapäällikköömme Lasseen.
Rekrytoinneissa ja muissa asioissa voitte olla yhteyksissä toimitusjohtajaamme Pasi Luoma-Halkolaan.
Taloudesta, hallinnosta ja IT-ratkaisuista vastaa Jukka Luoma-Halkola. Markkinointia ja viestintää hoitaa Mikko Keski-Nirva ja HR-asioista vastaa Essi Vuorialho.

vire - pasi

Pasi Luoma-Halkola

Toimitusjohtaja, DI
0400 471 472
pasi.luoma-halkola@vire.fi

vire - lasse

Lasse Kujala

Laskentapäällikkö
050 376 6031
lasse.kujala@vire.fi

vire - jukka

Jukka Luoma-Halkola


Talous- ja kehityspäällikkö, DI
040 700 0550
jukka.luoma-halkola@vire.fi

HR-päällikkö

Essi Vuorialho


HR-päällikkö
040 623 6343
essi.vuorialho@vire.fi


Työmaaorganisaatio

Mikäli projektiorganisaatio on tiedossanne, tavoitelkaa suoraa projektiin liittyviä henkilöitä. Puusepänverstaaseen liittyvät kysymykset kannattaa ohjata Andrus Kirsimaalle.

vire - lauri

Lauri Luoma-Halkola

Vastaava työnjohtaja, DI
0400 557 100
lauri.luoma-halkola@vire.fi

vire - arttu

Arttu Puolakka

Vastaava työnjohtaja, RI
0400 272 779
arttu.puolakka@vire.fi

vire - esko

Esko Luoma-Halkola

Rakennustekninen asiantuntija, rkm
0400 447 100
esko.luoma-halkola@vire.fi

vire - andrus

Andrus Kirsimaa

Työnjohtaja
044 577 8415
andrus.kirsimaa@vire.fi

Mikko Keski-Nirva

Työnjohtaja, HTM
050 376 8801
mikko.keski-nirva@vire.fi

Anni Saari

Työnjohtoharjoittelija
040 610 1516
anni.saari@vire.fi

Toimitilat

Toimistomme

Varastomme

vire yhteystiedot

Puusepänverstas

Ajo Haravankujan kautta, josta pääset kääntymään verstaalle.

Laskutustiedot

Hyvä yhteistyökumppani, otamme laskunne vastaan ensisijaisesti verkkolaskuna.

Otattehan huomioon laskun lähetyksen yhteydessä, että laskussa tulee ilmetä seuraavat tiedot: lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä, myyjän yritystunnus sekä työmaanumero. Jokaisen työmaan lasku tulee lähettää omana laskunaan. Työmaanumero tulee olla laskussa ostajan viitteenä.